Schetsen
Schetsen dienen voor mij als basis van schilderijen, maar sommigen kunnen ook op zichzelf staan. De prijzen zijn inclusief lijst en passepartout. Zonder lijst zijn de schetsen 25 euro goedkoper.uit 2004 tot 2010, reageer naar de kunstenaar (klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
-
Bomen klimmen
2009Te koop. Kinderen in een klimboom. Pen en aquarel op papier. Met lijst en passepartout (buitenmaat 24 x 30 cm).
-
Te koop.Op weg naar het strand bij Parnassia (Bloemendaal). Schets in pen en papier met passepartout en houten lijst (Buitenmat 24 x 30 cm).
-
Te koop. Schets in pen en aquarel op papier. Met passepartout en lijst (24 x 30 cm).
-
Handjes vast
2007Te koop. Kinderen samen aan de wandel.Pen en aquarel op papier. Buitenmaat 24 x 30 cm. Zonder lijst 75 euro, met lijst 100 euro).
-
Balletles
2006Te koop. Schets in pen en aqarel op papier. Met passepartout en lijst (24 x 30 cm).
-
Kleuterballet
2006Te koop. Schets in pen en aquarel op papier. Met passepartout en lijst (24 x 30 cm).
-
Op ballet
2006Te koop. Schets in pen en aquarel op papier. Met passepartout en lijst (24 x 30 cm).
-
Moeder met kindje
2004Te koop. Moeder met meisje op haar heup. Pen en aquarel op papier, met passepartout en lijst (24 x 30 cm buitenmaat).
-
Samen op de fiets
2004Te koop. Pen en aquarel op papier. Met passepartout en lijst (24 x 30 cm buitenmaat).
-
Aan zee
2009Te koop. Pen en aquarel op papier. Buitenmaat 30 x 24 cm.
-
Moeder met dochters
2009Te koop. Pen en aquarel op papier. Met passepartout en lijst. Buitenmaat 30 x 24 cm.
-
Aan het strand
2010Te koop. Genieten van het strand.
-
Te koop. Pen en aquarel op papier. Van het meisje met blauw handdoekje om heb ik ook een heel klein olieverfje gemaakt. U krijgt het met passe partouit en houten lijst. Buitenmaar 24 x 30 cm.
-
Strandtafereel
2010Te koop. Heerlijk vertoeven aan het strand. Deze schets heb ik gebruikt voor het olieverfschilderijtje "Mogen we een ijsje".
-
Het hoekje
2010Te koop. Schets die is gebruikt voor het olieverf schilderij "Amsterdams terras. Papeneiland".
-
Caféscene
2010Te koop. pen en aquarel op bruin etspapier. Studie voor het olieverfschilderij "Amsterdams café.Papeneiland".
-
Verkocht. De kaketoe van het Grand-Café 1e Klas op het Centraal station in Amsterdam. Pen en aquarel op okergeel papier
-
Tangopaar
2004Verkocht. Geschetst tijdens een Tango Salon